ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Letėrsia e Moderne

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Veddat
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 901
Age : 25
Location : N'PC
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Letėrsia e Moderne   Tue Jan 08, 2008 12:55 am

Letėrsia e Moderne


Letėrsia Moderne
Hyrje
Shqipėria
Kosova
Diaspora

Autorėt
Petro Marko
Jakov Xoxa
Kasem Trebeshina
Fatos Arapi
Anton Pashku
Nazmi Rrahmani
Martin Camaj
Dritėro Agolli
Ismail Kadare
Azem Shkreli
Ali Podrimja
Arshi Pipa
Lluka Perone
Esat Mekuli
Vorea Ujko

_________________
exTrem'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.qmf-force.tk
Driinche
Antar i Besueshem
Antar i Besueshem
avatar

Numri i postimeve : 202
Age : 25
Location : Tc Kosova B
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Letėrsia e Moderne   Tue Jan 08, 2008 5:20 pm

flmm per ktoo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://QMF-Force.tk
Veddat
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 901
Age : 25
Location : N'PC
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Letėrsia e Moderne   Wed Jan 09, 2008 2:16 am

Nese je ne kl te 10 i mson krejt Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.qmf-force.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Letėrsia e Moderne   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Letėrsia e Moderne
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Letėrsia Shqiptare
» Letėrsia shqiptare
» REALITETI SHQIPTAR I DIKTATURĖS KOMUNISTE DHE LETĖRSIA PAS VITEVE 90
» Rexhep Qosja: Letėrsia shqipe nuk ka vlera evropiane
» Halit Bogaj: Abdurrahim Myftiu - ''Nga letėrsia nė film''

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
QMF-Force.tk :: Te Ndrysheme ! :: Rreth Shkolles :: Gjuhė Shqipe-
Kėrce tek: